Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/z/l/u46486/public_html/vendor/nette/nette/Nette/loader.php on line 29
Služby - Zlaté tehličky
Smart
nákup

Služby

RM ASSET s. r. o. si zakladá na kvalite poskytovaných služieb pre našich klientov. Medzi hlavné z nich patria:

Individuálny prístup

Spokojnosť klienta je pre nás najdôležitejším cieľom. Naša spoločnosť Vám poskytuje široké portfólio služieb, ktoré Vám ušijeme na mieru.

Objednávka na kľúč

Patríte medzi zaneprázdnených podnikateľov a nemáte čas riešiť procesy súvisiace s nákupom drahých kovov? Náš team obchodníkov zabezpečí nákup investičného zlata za Vás, pričom tovar osobne doručíme na Vami určené miesto kdekoľvek na území SR.

Garancia fixovanej ceny

Keďže predajná cena zlata sa mení podľa burzy, klient si pri kúpe zlata musí zafixovať aktuálnu cenu, za ktorú chce nakúpiť. Táto cena je po vzájomnom potvrdení pre obe strany záväzná počas 1 hodiny od zafixovania ceny a to bez ohľadu na ďalší vývoj zlata. Fixácie cien a objednávky tovaru sú možné na infolinke +421 911 869 423, alebo maile info@rmasset.sk od 09:00 do 16:00.

Individuálna cenová kalkulácia

Individuálna cenová kalkulácia je vypracovávaná každému klientovi jednotlivo. Klient zadá základné parametre a my mu cenovú ponuku "ušijeme na mieru".

Strážca ceny

Klient má možnosť nastaviť si želanú sumu, za ktorú je ochotný vykonať nákup investičného zlata alebo striebra. Na základe klientovho pokynu ho bude automaticky kontaktovať systém v momente, keď aktuálna predajná cena bude na sledovanej úrovni. Táto služba je dostupná bez časového obmedzenia.

Garancia obchodovania s certifikovaným zlatom

Spoločnosť RM ASSET obchoduje len s pravým investičným zlatom o rýdzosti 999/1000, čo znamená 24 karátov. Ku každej tehličke je priložený certifikát viazaný na jej špeciálne výrobné číslo, ktorý zaručuje jej pravosť a rýdzosť. Na každej tehličke je takisto vyrazené logo mincovne, kde bola vyrobená.


Nákup v medzinárodných menách

Nákup zlata prebieha najčastejšie v eurách. Klientom, ktorí majú uložené prostriedky na účte v amerických dolároch, ponúkame možnosť nákupu drahých kovov v tejto mene. Pre tento účel máme zriadený účet vedený v USD. Zafixovaná suma bude prepočítaná na USD podľa aktuálneho kurzového lístka Unicredit Bank a.s.

Výkup investičného zlata

Pre svojich klientov spoločnosť RM ASSET zabezpečuje výkup dodaných tehličiek alebo mincí za jasne stanovených podmienok. Ceny pre výkup jednotlivého sortimentu sú zverejnené pod aktuálnou predajnou cenou. Ako jediní na Slovensku a v Českej republike, umožňujeme našim klientom zafixovať výkupnú cenu zlata do hmotnosti 1 Oz bez okamžitého dodania zlata. Tehličku je nutné dodať do 48 hodín.

Úschova v trezore

Nakoľko dodávame výlučne fyzické investičné zlato (žiadne papierové zlato), klientom ponúkame možnosť úschovy investičného zlata vo firemnom trezore v Unicredit Bank a.s. Bratislava, pričom každá úschova je poistená na plnú výšku obstarávacej ceny aj s rezervou navyše. V prípade, že klient má záujem o úschovu produktov v trezore, avšak nemá záujem o využitie služby v banke, ponúkame alternatívne riešenie v podobe úschovy v nezávislom trezore v Rakúsku.


zlaty trezor

Spôsob dodania produktov

Klienti majú možnosť osobného odberu v pobočke Unicredit Bank a.s. v Bratislave, prípadne poštou, alebo kuriérom v bezpečnostnej obálke, pričom zásielka je poistená na plnú sumu tovaru. Túto možnosť ponúkame len pri platbe za tovar vopred na náš účet.

Pravidelné vytváranie vlastných cenových štatistík

Pri každom obchode zisťujeme klientov záujem ohľadom pravidelnosti prijímania cenových štatistík. Záleží len od klienta aký interval si zvolí, pretože naše oddelenie analytiky a investícií neustále sleduje ceny a tvorí cenové štatistiky.

Cost average effect management

Každý klient spoločnosti RM ASSET má možnosť využiť službu riadeného pravidelného investovania. Po zostavení a prehodnotení klientovho investičného plánu mu navrhneme kroky pre pravidelné investovanie v správnej chvíli. Klient tak najlepšie využije cenové korekcie zlata a získa vyšší výnos ako pri jednorazových nákupoch.

Mesačník Zlatá Investícia

Každý mesiac pripravujeme prehľad diania v oblasti drahých kovov doručený klientom priamo do mailovej schránky. Mesačník "Zlatá Investícia" pozostáva z úvodného zhodnotenia stavu vo svete, článkov z tlače, ako aj vlastných cenových štatistík zozbieraných počas obchodných hodín v priebehu posledného mesiaca.

Infolinka

Klienti, ako aj potenciálni klienti majú možnosť využiť infolinku na telefónnom čísle +421 911 869 423, prípadne mail info@rmasset.sk v pracovné dni od 09:00-18:00. Fixácie cien a objednávky tovaru sú možné na tomto čísle, alebo maile od 9:00 do 16:00.

Spoločnosť RM ASSET s.r.o. je riadne registrovaná kontrolným orgánom v oblasti obchodovania s drahými kovmi pod registračným číslom 4014.

Puncovy urad